Astral Nirvana Club

Shfifon Street 9, Ejlat, 88013, Izrael Elijat / Elijat / Izrael

Oferta dostępna wkrótce

Lokalizacja

 • Blisko centrum

Recepcja

Rekreacja

Parking

Wyżywienie

 • Śniadania

Usługi

Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu. Potwierdzenie dostępności miejsc oraz ceny następuje w ciągu 48 h (dni robocze). W weekendy i dni wolne od pracy ten czas może się wydłużyć.

Nazwa

Astral Nirvana Club

Położenie

W nadmorskim kurorcie Eilat, ok. 60 km od portu lotniczego Ovda, ok. 0,5 km od centrum Eilatu

Plaża

Piaszczysto-żwirowa, w odległości ok. 850 m, leżaki i parasole płatne

Hotel

80 pokoi, lobby, recepcja, przechowalnia bagażu, restauracja, bar, Wi-Fi w lobby.

Pokoje

Pokój 2-osobowy (Standard) z możliwością dostawki (rozkładana sofa) dla 1 dziecka do 13 roku życia lub 2-osobowy (Superior) z możliwością dostawki dla 1 osoby dorosłej lub 2 dzieci do 13 roku życia, klimatyzacja, łazienka (WC, wanna lub prysznic, suszarka do włosów), TV-sat, minibar.
Pokoje z balkonem i widokiem na basen za dodatkową opłatą.

Rekreacja, sport, atrakcje

Basen, parasole, leżaki przy basenie, taras słoneczny, brodzik dla dzieci, wodny plac zabaw, miniklub, animacje dla dzieci i dorosłych.
Za dodatkową opłatą salon gier, sporty wodne na plaży, usługi centrum SPA.

Wyżywienie

BB - śniadania. Posiłki serwowane w formie bufetu.

Informacje dodatkowe

Restauracja główna oraz miniklub dla dzieci są współdzielone z siostrzanym hotelem Astral Nirvana Suites.
Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive Goście otrzymują w dniu przyjazdu, podczas zameldowania w hotelu. Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotel nie będzie miał wpływu.
www.astral-hotels.com/astral-nirvana-club

Przelot, bagaż, serwis

Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI).
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
Wizzair - Cena oferty zawiera - 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 55x40x23 cm i maksymalnej wadze 10 kg. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg (cena uzależniona jest od trasy i terminu lotu i wynosi od 184 PLN do 370 PLN w obie strony).Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.
Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika.
Dodatkowe informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego linii lotniczych, z którymi współpracujemy, znajdziecie Państwo na stronie www.oasistours.com.pl w zakładce Linie lotnicze
Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika.
Odprawa lotnicza rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy Klient zobligowany jest do zgłoszenia się do odprawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem. Odprawa odbywa się bez przedstawiciela Organizatora, Uczestnicy zgłaszają się bezpośrednio do odprawy bagażowo-paszportowej z ważnymi dokumentami podróży.

Cena zawiera

Bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (zgodnie z warunkami przewozu wybranej linii lotniczej), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie według oferty, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie TU Europa NNW, KLW w tym chorób przewlekłych, Bagażu, OC Organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) w wysokości 13 PLN za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę, podatek, opłaty lotniskowe.

Informacje dla podróżnych

Zgodnie z polsko-izraelską umową o ruchu bezwizowym obywatele polscy, legitymujący się paszportem ważnym co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego wyjazdu z Izraela, mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Izraela bez wizy do 90 dni. Zdarza się jednak, że funkcjonariusze straży granicznej ograniczają czas pobytu polskich turystów, wydając wizy turystyczne na krótszy pobyt, np. do 1 miesiąca. Ruch bezwizowy nie dotyczy przyjazdów w celu innym niż turystyczny.

O hotelu

Cena zawiera Bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (zgodnie z warunkami przewozu wybranej linii lotniczej), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie według oferty (kolacja świąteczna i sylwestrowa dla wyjazdów obejmujących termin 24-31 grudnia), opiekę polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie TU Europa NNW, KLW w tym chorób przewlekłych, Bagażu, OC Organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) w wysokości 13 PLN za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę, podatek, opłaty lotniskowe.

Więcej informacji w zakładce OPIS

Dostępne pokoje

 • Ładowanie...
 • {{ room.image_title }}
  Razem za pobyt:
  zamiast:
  Rezerwuj
  od:
  zł/noc
  zamiast:
  Oferta
  dostępna wkrótce

  Brak wolnych miejsc.
  Szukasz pokoi: {{ room.requested_rooms }}
  Dostępne pokoje: {{ room.available_rooms }}

  Rezerwacje tylko na {{ room.minimum_booked_nights }} Min. rezerwacja: {{ room.minimum_booked_nights }}
  Max. rezerwacja: {{ room.maximum_booked_nights }}

Opinie użytkowników

 • Ładowanie...
   • Sen
    • Lokalizacja
     • Obsługa
      • Czystość
       • Pokoje
        więcej mniej

        Czy ocena jest przydatna?

       Oglądasz od do

        Podziel się swoją opinią

        • Sen
        • Lokalizacja
        • Obsługa
        • Czystość
        • Pokoje