Bośnia i Hercegowina: Spływ Raftingowy i Noclegi

/ /

Oferta dostępna wkrótce

Lokalizacja

Recepcja

Rekreacja

Parking

Wyżywienie

Usługi

Plan i program pobytu:

Dzień 1.:
Przyjazd do Banja Luki, ogólne wprowadzenie nt. miasta i okolic, a następnie przejście do miejsca zakwaterowania. Krótka przerwa przy orzeźwiającym drinku nad brzegiem rzeki Vrbas. Wieczorem zwiedzanie miasta o bogatej historii, a następnie powrót na nocleg, odpoczynek. Przybliżenie planów na następny dzień.

Dzień 2.:
Przygotowanie do spływu. Drink powitalny z tradycyjnym posiłkiem (pieczenie gryki), krótka przerwa przed startem, wprowadzenie na temat rzeki Vrbas i podstawowe informacje o spływie. Wyjazd do kanionu Tijesno, skąd zaczyna się spływ rzeką pośród dziewiczej natury. Czas trwania: około 3-3,5 godziny. O bezpieczeństwo podczas spływu zadba kadra doświadczonych instruktorów.

Powrót do obozu po zakończeniu spływu, przerwa w miejscu zakwaterowania, a następnie wieczorem wyjazd do miasta do klubu nocnego "Drama". Night Club "Drama" to jedna z najpopularniejszych dyskotek w Banja Luce. Uczestnicy spływu mogą liczyć tu na powitalnego drinka i zarezerwowane miejsce w klubie. Zabawa w klubie trwa do wczesnego rana, zgodnie z rozrywkową tradycją w Banja Luce.

Dress code: Nie wolno wchodzić w odzieży sportowej, szortach i klapkach. Mężczyźni poniżej 22 roku życia - wstęp wzbroniony!

Dzień 3.: 
Zwiedzanie miasta, przybycie na brzeg rzeki Vrbas, gdzie czekać będą łodzie "dajak". Następnie przyjemna przejażdżka wzdłuż rzeki Kastel i pod prąd rzeki do restauracji "Rijeka". Powrót, pakowanie i zakończenie wycieczki.

Banja Luka
To drugie pod względem wielkości miasto w Bośni i Hercegowinie. Znajduje się nad rzeką Vrbas, na wysokości aż 163 m n.p.m. Okolica obfituje w bogate źródła termalne, wody mineralne i lasy. Miasto rozwija się dynamicznie jako uzdrowisko i ośrodek turystyczny. Różnego typu hotele i pensjonaty, liczne aleje i parki, ciekawe zabytki oraz naturalnie piękne okolice miasta przyciągają coraz więcej turystów, także miłośników raftingu.

Warte zobaczenia:
- Średniowieczna twierdza Gornij Šeher
- Twierdza Kastel
- Meczety (m.in. meczet Ferhadija wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO)
- Sobór Chrystusa Zbawiciela
- Wieża zegarowa z przełomu XVI i XVII w.
- Muzeum Sztuki Współczesnej Republiki Serbskiej
- 2 mosty na Vrbasie

O hotelu

Bałkany - rafting, zwiedzanie i rozrywka: 3-dniowy pobyt raftingowy w Banja Luce w Bośni i Hercegowinie. W cenie: noclegi w willi nad rzeką, obiadokolacja, spływ rzeką Vrbas + sprzęt, przejażdżka łodzią autochtoniczną "dajak", zabawa w klubie nocnym, zwiedzanie miasta i więcej! Terminy do końca września!

Dostępne pokoje

 • Ładowanie...
 • {{ room.image_title }}
  Razem za pobyt:
  zamiast:
  Rezerwuj
  od:
  zł/noc
  zamiast:
  Oferta
  dostępna wkrótce

  Brak wolnych miejsc.
  Szukasz pokoi: {{ room.requested_rooms }}
  Dostępne pokoje: {{ room.available_rooms }}

  Rezerwacje tylko na {{ room.minimum_booked_nights }} Min. rezerwacja: {{ room.minimum_booked_nights }}
  Max. rezerwacja: {{ room.maximum_booked_nights }}

Opinie użytkowników

 • Ładowanie...
   • Sen
    • Lokalizacja
     • Obsługa
      • Czystość
       • Pokoje
        więcej mniej

        Czy ocena jest przydatna?

       Oglądasz od do

        Podziel się swoją opinią

        • Sen
        • Lokalizacja
        • Obsługa
        • Czystość
        • Pokoje