FAQ

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Travalia.pl jest serwisem internetowym, który powstał z pasji do podróżowania, mają Państwo w nim dostęp do promocyjnych ofert turystycznych w atrakcyjnych cenach wraz z możliwością natychmiastowej rezerwacji pobytu. Na stronie Travalia.pl codziennie prezentujemy propozycje pobytów w wyjątkowych miejscach w Polsce i za granicą. Inspirujemy do odkrywania niezwykłych zakątków, pokazujemy, gdzie warto wybrać się na rodzinny urlop, krótki lub długi weekend lub romantyczny wypad we dwoje - zawsze w niezwykle atrakcyjnej cenie tylko dla naszych Użytkowników!
Tak, w Travalii można dokonać zakupu bez konieczności rejestrowania się i zakładania konta
Nie, można dokonać też rezerwacji dla trzeciej osoby, podając dane osoby podróżującej przy rezerwacji.
 

Wyszukiwania ofert

Tak, w miejscach do tego przeznaczonych (ramki do wyszukiwania ofert) należy wpisać nazwę hotelu, którego Państwo szukają
Po wybraniu konkretnej oferty, która Państwa interesuje pojawi się pod zdjęciem ramka, która umożliwia wpisanie ilości osób dorosłych oraz dzieci, które będą zameldowane w pokoju.
Tak, oferty polecane przez Travalię znajdują się w specjalnej zakładce „Bestsellery”. Zakładkę mogą Państwo znaleźć u góry strony, pod logiem Travalii.
Po wybraniu zakładki lub miejsca, które Państwa interesuje (w wyszukiwarce ofert) po lewej stronie strony wyświetlą się dodatkowe filtry, które umożliwiają wybór dodatkowych opcji takich jak cechy obiektów lub cechy pokoi.
Po wybraniu odpowiedniej ilości osób w ofercie wyświetlą się pokoje przystosowane do wybranej przez Państwa opcji. W przypadku chęci domówienia dostawki do pokoju po zakupie należy skontaktować się bezpośrednio z obiektem, który udzieli szczegółowych informacji o możliwościach zmiany.
Tak, na Travalii mogą Państwo znaleźć również pakiety pobytowe oraz zorganizowane wycieczki zagraniczne.
 

Zakup podróży

Jeżeli posiadasz kod rabatowy przez kliknięciem w przycisk zapłać należy kliknąć w link pt. "Mam kod rabatowy" i wprowadzić kod, jeżeli kod działa wyświetli się rabat i cena zamówienia zostanie obniżona. Ważność kodu będzie też widoczny po jego wprowadzeniu. Śpiesz się, kody mają krótkie terminy ważności.
Mam kod rabatowy
Sprawdź rabat
Jeżeli kod rabatowy jest jednorazowego użytku zostanie on uznany za wykorzystany w momencie przejścia na stronę DotPay gdzie należy zrealizować płatność.
 

Po dokonanej rezerwacji

W większości przypadków nie muszą Państwo dodatkowo kontaktować się z Hotelem. Rezerwacja terminu jest automatycznie przekazywana do obiektu. Mogą zdarzyć się oferty w których po zakupie będzie konieczność kontaktu z Realizatorem. Taka informacja będzie znajdywała się w opisie oferty.
W przypadku dodatkowych pytań najlepiej skontaktować się bezpośrednio z obiektem. Zespół Travalii również pozostaje do dyspozycji.
Po każdym zakupie otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem. Mail ten będzie zawierał bezpośrednie dane obiektu lub realizatora.