Guitart Gold Central Park Resort Spa

Constantí Ribalaigua, 7 Lloret de Mar / Costa Brava / Hiszpania

Oferta dostępna wkrótce

Lokalizacja

 • Blisko centrum

Recepcja

 • Obsługa w j. angielskim

Rekreacja

Parking

Wyżywienie

 • Śniadania
 • Obiadokolacje

Usługi

Polożenie

w miejscowości Lloret de Mar, w pobliżu z licznymi barami i sklepami. Ok. 70 km od portu lotniczego w Barcelonie. Przystanek autobusowy 100m od hotelu. Odległość od klubu golfowego Angel de Lloret wynosi zaledwie 4 km.

Plaża

Publiczna plaża Fenals, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga położona 500 metrów od hotelu, dojście chodnikiem, parasole, leżaki i materace płatne.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 4*
Kompleks hotelowy składający się z dwóch części: trzy- i czterogwiazdkowa, zbudowany w 1971 r., odnowiony w 2010 r..

Do dyspozycji gości

Recepcja, winda, 3 restauracje dostępne dla Gości zakwaterowanych w części czterogwiazdkowej, restauracja la carte Petit Grill (w sezonie zimowym czynna w wybrane dni), 6 barów: Habaneres, Salsa Cafe, Chiringuito, Bavaria, Bowling, Marina (w sezonie zimowym czynne wybrane bary). Przechowalnia bagażu, kryty i odkryty parking, koszt 15 euro / dzień, usługi pralni chemcznej, wypożyczalnia samochodów, sala telewizyjna, punkt medyczny.

Internet

W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Sport,rekreacja i rozrywka

Obiekt zapewnia czynne w sezonie odkryte baseny, otoczone tarasami i ogrodami. Na miejscu znajduje się także basen z podgrzewaną wodą, który latem jest odkryty. 

Dla dzieci

w restauracjach foteliki i menu dla dzieci, opiekunka do dziecka (na zamówienie), bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

Zakwaterowanie

Oferuje 414 pokoi i apartamentów.
Pokoje silver dwuosobowe z możliwością jednej dostawki. Wyposażone w łazienki z prysznicem, klimatyzację/ogrzewanie, TV/SAT, telefon i płatny dostęp do internetu.
 

Wyżywienie

HB - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.            (W terminie 24.12. w cenie zawarta kolacja świąteczna)

Cena

OFERTA BEZ BAGAŻU:
Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika opisanego w części bagaż. Wtym celu należy wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony. 
UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
 

Bagaż

CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair:
- 20 kg - 300-500 PLN (W zależności od kierunku i terminu) 
Ryanair:
- 20 kg - 250 PLN
LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair - 23 kg o wymiarach nie przekraczających 149,9 × 119,4 × 171,5 cm (wyloty do 31.10.2017) / 20kg o wymiarach nie przekraczających 149,9 × 119,4 × 171,5 cm (wyloty od 01.11.2017)
Ryanair 15kg dla rezerwacji potwierdzonych do 07.09.2017, 20 kg dla rezerwacji potwierdzonych od 08.09.2017 
LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO:
Wizzair - Mały bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (wyloty do 31.10.2017) / 10 kg o wymiarach nie przekraczających 55×40×23 cm (wyloty od 01.11.2017)
Ryanair - 10 kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm.

Doba hotelowa

!!! UWAGA !!!
DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00

Warunki wjazdowe

dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

O hotelu

Hotel oferuje 414 pokoi i apartamentów
Pokoje silver dwuosobowe z możliwością jednej dostawki. Wyposażone w łazienki z prysznicem, klimatyzację/ogrzewanie, TV/SAT, telefon i płatny dostęp do internetu.
Wyżywienie HB - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. (W terminie 24.12. w cenie zawarta kolacja świąteczna)
FB - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. (W terminie 24.12. w cenie zawarta kolacja świąteczna)
All Inclusive śniadania, obiady i kolacje, napoje lokalne wliczone w cenę. (W terminie 24.12. w cenie zawarta kolacja świąteczna)

Dostępne pokoje

 • Ładowanie...
 • {{ room.image_title }}
  Razem za pobyt:
  zamiast:
  Rezerwuj
  od:
  zł/noc
  zamiast:
  Oferta
  dostępna wkrótce

  Oferta dostępna wyłącznie poprzez formularz zapytania.

Zapytaj o nocleg

Opinie użytkowników

 • Ładowanie...
   • Sen
    • Lokalizacja
     • Obsługa
      • Czystość
       • Pokoje
        więcej mniej

        Czy ocena jest przydatna?

       Oglądasz od do

        Podziel się swoją opinią

        • Sen
        • Lokalizacja
        • Obsługa
        • Czystość
        • Pokoje