San Remo

W. Shakespear Str. 1, Larnaka / Larnaka / Cypr

Oferta dostępna wkrótce

Lokalizacja

 • Blisko centrum
 • Blisko plaży

Recepcja

 • Obsługa w j. angielskim

Rekreacja

Parking

Wyżywienie

 • Śniadania

Usługi

Położenie

Hotel usytuowany jest w centrum Larnaki, 100 m od promenady, w pobliżu licznych sklepów, kawiarni i restauracji. Niedaleko hotelu jest przystanek autobusowy. Oddalony ok.8  km od portu lotniczego w Larnace.

Plaża

Piaszczysta, publiczna plaża ciemnym piaskiem znajduje się ok. 200 m od hotelu. Leżaki i parasole za opłatą.

Hotel

Mniejszy hotel z miłą atmosferą i dobrą obługą. Polecany wszystkim klientom szukającym możliwości zwiedzania miasta i całej wyspy oraz miejskich rozrywek, jakie oferuje centrum kurortu.

Do dyspozycji gości

Recepcja, lobby, restauracja, bar, bar przy basenie,  klub nocny, sala konferencyjna,  taras słoneczny, wypożyczalnia rowerów, WiFi bezpłatnie w lobby.

Internet

WiFi bezpłatnie w lobbty.

Konferencje/incentive

Dostępna sala konferencyjna.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen, basen dla dzieci, animacje.
Odpłatnie: bilard, sala gier, sala gimnastyczna, sporty wodne na plaży.

Zakwaterowanie

Liczba pokoi:  63
pokój 2-osobowy: klimatyzacja, balkon lub taras, łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów na zamówienie, WC, TV SAT, telefon, sejf za opłatą, lodówka na zamówienie za opłatą.
Przy zakwaterowaniu 3-ciej osoby dorosłej na dostawce należy się liczyć z b.małą wolną przestrzenią w pokoju.

Wyżywienie

BB: śniadanie (25.12. - w cenie zawarty lunch świąteczny i 31.12. - w cenie zawarta kolacja sylwestrowa)
 

Cena

OFERTA Z BAGAŻEM:
Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż rejestrowany, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus) /nie dotyczy ofert z dojazdem własnym/; zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.OFERTA BEZ BAGAŻU:
Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony. 
 

Warunki wjazdowe

dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Cypru jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Bagaż

BAGAŻ REJESTROWANY:
Wizzair - 23 kg o wymiarach nie przekraczających 149,9 × 119,4 × 171,5 cm (wyloty do 31.10.2017) / 20kg o wymiarach nie przekraczających 149,9 × 119,4 × 171,5 cm (wyloty od 01.11.2017)
EasyJet 20kg, ktory nie powinien przekraczać całkowitego wymiaru (to znaczy długość + szerokość + wysokość) 275 cm
BAGAŻ PODRĘCZNY:
Wizzair - Mały bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (wyloty do 31.10.2017) / 10 kg o wymiarach nie przekraczających 55×40×23 cm (wyloty od 01.11.2017)
EasyJet - o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami);
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
WizzAir:

W zależności od cen ustalonych przez przewoźnika kształtują się mniej więcej na poniższych poziomach:
- 20 kg - ok. 310 PLN (wyloty od 01-11 - 30.11)/ ok. 400 PLN (wyloty od 01.12 - 31.03)
- 32 kg - ok. 400 PLN (wyloty od 01-11 - 30.11)/ ok. 490 PLN (wyloty od 01.12 - 31.03)

O hotelu

Hotel San Remo usytuowany jest w centrum Larnaki, 100 m od promenady, w pobliżu licznych sklepów, kawiarni i restauracji. Niedaleko hotelu jest przystanek autobusowy. Oddalony ok.8 km od portu lotniczego w Larnace.

Plaża - Piaszczysta, publiczna plaża ciemnym piaskiem znajduje się ok. 200 m od hotelu. Leżaki i parasole za opłatą.
Hotel - Mniejszy hotel z miłą atmosferą i dobrą obługą. Polecany wszystkim klientom szukającym możliwości zwiedzania miasta i całej wyspy oraz miejskich rozrywek, jakie oferuje centrum kurortu.

Do dyspozycji gości: Recepcja, lobby, restauracja, bar, bar przy basenie, klub nocny, sala konferencyjna, taras słoneczny, wypożyczalnia rowerów, WiFi bezpłatnie w lobby.

Dostępne pokoje

 • Ładowanie...
 • {{ room.image_title }}
  Razem za pobyt:
  zamiast:
  Rezerwuj
  od:
  zł/noc
  zamiast:
  Oferta
  dostępna wkrótce

  Oferta dostępna wyłącznie poprzez formularz zapytania.

Zapytaj o nocleg

Opinie użytkowników

 • Ładowanie...
   • Sen
    • Lokalizacja
     • Obsługa
      • Czystość
       • Pokoje
        więcej mniej

        Czy ocena jest przydatna?

       Oglądasz od do

        Podziel się swoją opinią

        • Sen
        • Lokalizacja
        • Obsługa
        • Czystość
        • Pokoje