Sound Project Summer - Orebić

Perna bb Orebić / / Chorwacja

Oferta dostępna wkrótce

Lokalizacja

 • Blisko plaży

Recepcja

Rekreacja

Parking

Wyżywienie

Usługi

OREBIĆ - W SERCU POŁUDNIOWEJ DALMACJI
Orebić to największa turystyczna miejscowość położona na półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji, u stóp góry Sv. Ilija (961 m n.p.m.) chroniącej mieszkańców przed zimnymi wiatrami wiejącymi od północy, więc jest tu zawsze cieplej niż np. na pobliskiej Korčuli. Położenie wśród pięknych starych winnic, drzew figowych i cytrusowych, lasków piniowych oraz długa plaża sprawiają, że Orebić jest świetną miejscowością do zatrzymania się na dłużej.
Nasz kemping znajduje się na brzegu cieśniny między połwyspem Pelješac i Korčulą. Zarówno półwysep jak i wyspa są niezwykle górzyste, dzięki czemu w kanale pomiędzy nimi, panują unikalne warunki wiatrowe. Regularnie, w godzinach porannych wieje tutaj Jugo, delikatny wiatr o sile 2-3° w skali Beauforta. Jest to idealny wiatr dla początkujących windsurferów. Po południu, około 15:00 rozwiewa się Mistral, nieco silniejszy wiatr, dochodzacy do 5° w skali Beauforta. Tworzy doskonałe warunki dla doświadczonych windsurferów oraz kitesurferów.

Świetne warunki wiatrowe oraz niskie zafalowanie sprawiają, że półwysep Pelješac co roku odwiedzają tysiące wind- i kitesurferów z całego świata. Jest to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wietrznych w Chorwacji i jedno z najlepszych w Europie. Co roku organizowane są tutaj mistrzostwa Chorwacji, natomiast w 2013 roku, w pobliskim Viganyj odbyły się Mistrzostwa Świata.

Dojazd AUTOKAR
AutokarCena: autokar jest w cenie wyjazdu, rezygnacja z autokaru skutkuje obniżeniem ceny o 200 PLN
Miejsca startu: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice - gwarantowany start. 
Czas przejazdu: ok. 26 godzin (z Warszawy)
Godzina zbiórki: Warszawa - piątek popołudniu (pozostałe miasta odpowiednio później)
Bagaż: podręczny (5 kg) + główny (jedynie miękkie torby, max. 20 kg)
Na zbiórce należy się stawić 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu.
Organizujemy transport autokarami klasy LUX, z odtwarzaczem DVD, toaletą, klimatyzacją/ogrzewaniem. Autokary będą do wyłącznej dyspozycji naszej ekipy. Zadbamy o to, żebyśmy dostali się na miejsce wygodnie i najszybciej jak to możliwe!
Wynajmujemy autokary tylko u licencjonowanych i sprawdzonych polskich przewoźników. Wszystkie autokary posiadają aktualne badania techniczne i spełniają normy EURO 4 i EURO 5.
Powrót do Polski w niedzielę w godzinach porannych.
Istnieje możliwość wykupienia:
wolne miejsce obok siebie w autokarze - 200 PLN
rozszerzenie bagażu do 30 kg - 100 PLN
dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg - 200 PLN
transport sprzętu do kite'a (2 latawce, deska, trapez, bar) - BEZPŁATNIE
transport sprzętu do windsurfingu (deska, pędnik, trapez) - 200 PLN
transport roweru (rozmontowany, w pokrowcu) - 200 PLN
transport bagażu autokarem w przypadku dojazdu własnego:
bagaż do 20 kg albo sprzęt do kite'a - 200 PLN
sprzęt do windsurfingu - 350 PLN
rower (rozmontowany, w pokrowcu) - 350 PLN


ZAKWATEROWANIE
Proponujemy Wam zakwaterowanie w nowych, klimatyzowanych, domkach położonych niedaleko plaży. Domki są elegancko wykończone, posiadają kryte tarasy, na których można zjeść śniadanie, wypić poranną kawę w na świeżym powietrzu albo spędzać miłe, ciepłe letnie wieczory. Mamy dla Was trzy wersje domków do wyboru. 
Wszystkie domki są zaprojektowane tak, by pomieścić 6 osób - mają 2 dwuosobowe sypialnie i 2 miejsca do spania w salonie. Aby zagwarantować wam większy komfort kwaterujemy tyko po 5 osób w domku, a jeżeli jeżeli w waszej ekipie nikt nie chce spać w salonie, to możecie również wybrać opcję zakwaterowania typo po 4 osoby. Dodatkowo możecie wybrać opcję wykupienia pustego łóżka, jeżeli chciecie mieć jeszcze więcej miejsca dla siebie.

Niezależnie od modelu wszystkie domki są wyposażone w klimatyzację, duży stół salonie do współnych posiłków, w pełni wyposażony aneks kuchenny i 6 miejsc noclegowych (4 miejsca w dwóch zamykanych sypialniach i 2 miejsca do spania w salonie). Każdy domek posiada łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą.


DOMEK "ANYA"
NA 5 OSÓB - W CENIE WYJAZDU
NA 4 OSOBY - DOPŁATA 100 PLN/OS.
Powierzchnia ok. 24 m²
Dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, jedna z dwoma pojedynczymi)
Wyposażony aneks kuchenny
1 łazienka
Drewniany taras
Telewizor

Klimatyzacja
Wykupienie wolnego łóżka - 400 PLN

Koncerty w Cenie

Dwa Sławy
Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

Omni mOdoO
Czterech charyzmatycznych artystów mówiących o sobie: „Poważny zespół grający mało poważną muzykę… albo odwrotnie”. Z łaciny omni modo oznacza „na wiele sposobów”- i właśnie tak zespół tworzy swoją muzykę. Twórczość grupy to kolaż riffowego, hard rockowego grania połączonego z funkiem, groovem, dynamicznymi scratchami i różnorodnym wokalem. Teksty komentują rzeczywistość i zjawiska, które zachodzą we wnętrzu człowieka, czasem z lekkim dystansem.

SORRY BOYS
Warszawski zespół Sorry Boys, zadebiutował w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów. Już przed wydaniem debiutanckiego krążka grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Bass Astral x Igo
Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce. 

 

Możliwość wykupienia szkolenia Winsurfingowego

SZKOLENIE PODSTAWOWE

4- lub 6-dniowy cykl 3-godzinnych zajęć  w grupach maks. 9 os., dobieranych wg stopnia zaawansowania i szybkości postępów. Kurs odbywa się na deskach Mistral n'trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokrytych pianką, wypornych i stabilnych.
W trakcie kursu nauczycie się:

• swobodnie pływać na akwenie  istartować z plaży,
• sterować - ostrzyć, odpadać, robić zwroty na wiatr i z wiatrem,
• pływać na wiatr - tzw. "halsówka".

Cena:
580 PLN za kurs 12 godzinny
 (4 dni po 3 godziny)
780 PLN za kurs 18 godzinny (6 dni po 3 godziny)

Cena kursu zawiera:
kompletny sprzęt (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna)
szkolenie prowadzone przez instruktora
asekurację z lądu i morza
wydanie certyfikatu PSW

Cena kursu nie zawiera:
ubezpieczenia sportowego (polecamy wykupienie rozszerzenia naszego standardowego ubezpieczenia jakim są objęci wszyscy uczestnicy wyjazdu o pakiet WIND za 39 PLN, 
 

O hotelu

Trzecia edycja letniego Sound Projectu - festiwalu muzycznego sygnowanego przez Taksidi, organizowanego w najlepszych miejscówkach Europy do spółki z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej! Jeżeli nie lubisz się nudzić, kochasz muzykę i aktywny wypoczynek, to absolutnie nie może Cię tutaj zabraknąć!

Kolejny raz zawitamy z festiwalem w Orebiciu - jednym z lepszych spotów windsurfingowo-kitesurfingowych w Chorwacji! Niepowtarzalny offowy klimat surferskiego campingu, doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportów wodnych, słoneczna pogoda i koncerty tylko dla Was!
A do tego masa atrakcji dodatkowych nie tylko dla surferów!

Dostępne pokoje

 • Ładowanie...
 • {{ room.image_title }}
  Razem za pobyt:
  zamiast:
  Rezerwuj
  od:
  zł/noc
  zamiast:
  Oferta
  dostępna wkrótce

  Oferta dostępna wyłącznie poprzez formularz zapytania.

Zapytaj o nocleg

Opinie użytkowników

 • Ładowanie...
   • Sen
    • Lokalizacja
     • Obsługa
      • Czystość
       • Pokoje
        więcej mniej

        Czy ocena jest przydatna?

       Oglądasz od do

        Podziel się swoją opinią

        • Sen
        • Lokalizacja
        • Obsługa
        • Czystość
        • Pokoje